Buty Northwave Phantom SRS czarny-biały-czerwony rozmiar 41

002547

Nowy produkt

NIEDOSTĘPNY

374,25 zł brutto

-25%

499,00 zł brutto

374,25 zł za szt

Więcej informacji

Buty Northwave Phantom SRS

Northwave Phantom S.R.S. to szosowe buty cechujące się wysoką starannością wykonania. Podeszwa NRG Air Carbon jest sztywna i zapewni dobry przesył energii do pedałów. Wierzch Skin Overlap zapewnia wentylację i zapobiega uciskom. Sznurowanie S.R.S. z dwoma asymetrycznymi paskami dobrze trzyma stopę i umożliwia szybkie zapięcie i rozpięcie butów jedną ręką.

Parametry produktu:
Kolor: Czarny
Kolor 2: Biały/Czerwony
Rozmiar: 41
Przeznaczenie: Szosa
Podeszwa: NRG Air Carbon Reinforced
Wierzch: Skin Overlap
Sznurowanie: S.R.S. + Asymetryczne paski
Kompatybilność: SPD
Waga: 290g

NRG Air Carbon: NRG Air jest sztywniejsza dzięki nowej mieszance nylonu wzmocnionego włóknem szklanym i wzbogaconej karbonem. Tak jak cała kolekcja szosowych butów, podeszwa ta posiada system wentylacji AirFlow. Kompatybilne z systemem SPD.
Skin Overlap: Konstrukcja Skin Overlap została zaprojektowana by zapewnić balans pomiędzy komfortem i wydajnością. Cienki, miękki materiał zapewnia komfort oraz zapobiega uciskom na stopę i podbicie. Mikrootwory w wewnętrznej części odpowiadają za optymalną wentylację.
S.R.S.: Slim Ratchet System to nowa klamra mikrometryczna Northwave. Maksymalna precyzja zamykania, zminimalizowane wymiary i waga. Mechanizm dopasowuje się do anatomii i kształtu stopy, aby zapewnić najbardziej komfortowe dopasowanie i trzymanie stopy nawet podczas jazdy. Wykonane z kutego aluminium, wysokiej jakości i łatwe do wymiany.
Asymetryczne paski: Paski te to kolejna innowacja w kolekcji. Centralny pasek jest przesunięty do środka tak, by dopasować but do anatomii stopy, zmniejszyć nacisk boczny, utrzymując w ten sposób maksymalną przyczepność. Paski zostały podkreślone elementami fluorescyjnymi.

Gwarancja: 24 miesiąc

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty Northwave Phantom SRS czarny-biały-czerwony rozmiar 41

Buty Northwave Phantom SRS czarny-biały-czerwony rozmiar 41