Zobacz większe

Lampka tylna LEZYNE STRIP DRIVE 150 lumenów, usb czarna

006404

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

229,00 zł brutto

229,00 zł za szt

Więcej informacji

Zaprojektowana na nowo lampka Strip Drive Rear wyposażona jest w naszą nową szerokokątną soczewkę, która zapewnia widoczność do 270°. Zapewnia również wydłużenie czasu działania o 27 godzin do maksymalnie 57 godzin. Jej formowana konstrukcja jest bardziej kompaktowa, ale nadal zawiera pięć diod LED o mocy do 150 lumenów. Dzięki 11 trybom świecenia, w tym trybowi dziennemu flash, oferuje opcję na każdą porę dnia i nocy. Wszechstronny system mocowania można przymocować zarówno do okrągłych jak i aerodynamicznych sztyc podsiodłowych. Jest ładowana poprzez port micro-USB.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 150 lumenów
Waga: 53g
Maksymalny czas pracy: 57 godzin
Czas ładowania: 2 godziny

TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - Unikalna konstrukcja pozwala na 270 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lampka tylna LEZYNE STRIP DRIVE 150 lumenów, usb czarna

Lampka tylna LEZYNE STRIP DRIVE 150 lumenów, usb czarna