Buty SIDI Genius 5 Fit Carbon szosa rozmiar 46 białe

003101

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

619,00 zł brutto

619,00 zł za szt

Więcej informacji

Rozmiar: 46

Przeznaczenie: szosa

Zapinanie: klamra Caliper Buckle, Soft Instep 2, High Security Velcro

Wierzch: mikrofibra Microtech, nylonowa siateczka, Sidi Heel Cup

Podeszwa: Millenium 4 Carbon Composite, Replaceable Heel Pad

Technologie:

Soft Instep 2 - Szeroki, anatomicznie ukształtowany pasek, z termicznie scalonymi elementami dla poprawy ergonomii i komfortu użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu siła nacisku klamry jest rozprowadzona równomiernie wokół podbicia stopy. Pasek może być regulowany z obu stron, dając możliwość indywidualnego dopasowania do objętości stopy. Tym samym nie ma potrzeby stosowania dodatkowych pasków przedłużających. System łączy się z klamrami Caliper Buckle i Superlight Buckle. Pasek jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

Caliper Buckle - Lekki, mikrometryczny system zapinania buta. Zapięcie następuje dzięki podniesieniu dźwigni centralnej klamry. By w pełni otworzyć klamrę należy podnieść równocześnie dwie małe boczne klamry. Regulacji mikrometrycznej, na przykład podczas jazdy, dokonuje się naciskając górną cześć centralnej dźwigni. Klamra i paski są wymienne i dostępne w ofercie części zamiennych.

High Security Velcro - Dzięki zintegrowanym polimerowym ząbkom system zapobiega samoistnemu luzowaniu rzepów podczas jazdy.

Replaceable Heel Pad - Wymienna, gumowa podkładka antypoślizgowa.

Sidi Heel Cup - Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.

Millenium 4 Carbon Composite - Podeszwa Millenium 4 Carbon Composite to połączenie włókna weglowego z rdzeniem wykonanym z nylonu, co skutkuje uzyskaniem dużo wyższej szytnowści niż w przypadku podeszwy wykonanej całkowicie z nylonu. Zabieg ten powoduje, że podeszwa jest dużo bardziej wytrzymała oraz stabilniejsza mechanicznie, a także nie chłonie wilgoci, co sprawia, że nie zmienia ona swoich właściwości wraz z upływem czasu lub temperatury. Na pięcie wymienna, gumowa podkładka antypoślizgowa wykonana z poliuretanu. By ułatwić wymianę progów, podeszwa posiada nadrukowaną skalę w zakresie 10 mm w pionie i w poziomie. Podeszwa Millenium 4 jest kompatybilna z najlepszymi markami pedałów obecnych na rynku oraz posiada również możliwość zamocowania płytki Look Memory.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty SIDI Genius 5 Fit Carbon szosa rozmiar 46 białe

Buty SIDI Genius 5 Fit Carbon szosa rozmiar 46 białe