Kask Lazer Cage KC Orange rozmiar S

009100

Nowy produkt

Więcej informacji

Cage KinetiCore zbiera laury nie tylko za wygląd — to pierwszy w historii kask full-face oceniony na 5 gwiazdek przez instytut Virginia Tech! Jest przeznaczony do wyścigów downhillowych i enduro bez żadnych kompromisów. Takie funkcje jak magnetyczna sprzączka, idealna integracja z goglami i konstrukcja zapewniająca wygodne dopasowanie do stabilizatora karku dadzą Ci więcej pewności na trasie. Przygotuj się na ekstremalną zabawę!

Najlepiej oceniona ochrona całej twarzy

Dla tych, którzy pokonują wzniesienia i chcą czuć się pewnie, gdy pędzą w dół — przedstawiamy Cage KinetiCore. Pierwszy w historii kask full-face, który otrzymał w teście ochrony instytutu Virginia Tech ocenę 5 gwiazdek. Za sprawą zaawansowanej technologii KinetiCore model Cage zapewnia innowacyjną ochronę przed udarami rotacyjnymi i bezpośrednimi. Został zaprojektowany dla zaawansowanych kolarzy downhillowych i enduro przesuwających swoje granice na trasie. Cage wyróżnia się doskonałym przepływem powietrza, przez co jest równie komfortowy podczas wyścigów, jak i długich podjazdów z powrotem na szczyt. Antypoślizgowy uchwyt z tyłu kasku pewnie utrzymuje gogle nawet na najtrudniejszych zjazdach, a magnetyczna sprzączka ułatwia obsługę paska pod brodą w rękawiczkach.

Dlaczego warto wybrać kask ze sztywnym daszkiem

Daszek często jest dobrym przyjacielem kolarza i chroni go przed wyzwaniami stawianymi przez matkę naturę. Zwiększone siły obrotowe podczas kraks są jednak dużą wadą daszków w kaskach. Nie zmienia to faktu, że są one potrzebne w większości kasków, a decyzją, jaką należy podjąć, jest wybór między daszkiem sztywnym a regulowanym. Poniższy film prezentuje dwa testy odporności na uderzenia kasku Cage KinetiCore ze sztywnym daszkiem i kasku z regulowanym daszkiem. W momencie uderzenia kask ze sztywnym daszkiem wykonuje mniejszą rotację niż jego odpowiednik, co świadczy o mniejszej sile rotacji i oznacza, że kask ze sztywnym daszkiem jest bezpieczniejszy.

Cage KinetiCore uzyskał 5 gwiazdek pod względem ochrony w testach na udary rotacyjne.

Łatwa w obsłudze magnetyczna sprzączka - Nie musisz już zmagać się ze sprzączką kasku, nosząc rękawiczki — magnetyczną sprzączkę Lazer można szybko rozpiąć jedną ręką, nawet w rękawiczce.

Kompatybilność ze stabilizatorem karku - Mniejszy dyskomfort, większa ochrona. Kask Cage KinetiCore został zaprojektowany z myślą o dopasowaniu do stabilizatora karku dla jeszcze lepszej ochrony.

Certyfikat ASTM - Międzynarodowy atest do zawodów downhillowych.

Utrzymywanie gogli w prawidłowym położeniu - Uchwyt na pasek gogli ogranicza ryzyko przemieszczania się gogli i ograniczania widoczności.

Koniec z punktami nacisku - Dodatkowy zestaw poduszek policzkowych umożliwia spersonalizowanie dopasowania, aby uzyskać optymalny komfort.

Wytrzymały, a zarazem lekki - Kask ma lekką skorupę z włókna szklanego z karbonowymi wzmocnieniami i osłonę szczęki.

Szeroki zakres rozmiarów - Dostępny w pięciu rozmiarach, co ułatwia znalezienie idealnego dopasowania, zapewniając lepszą ochronę i większy komfort.

Spełnia wymagania normy NTA 8776 - NTA 8776 to holenderski certyfikat dla kasków przeznaczonych do jazdy na rowerach S-Pedelec oraz e-bike'ach osiągających maksymalną prędkość 40 km/h. Kaski zgodne z normą NTA 8776 są projektowane i testowane z uwzględnieniem wyższych prędkości i silniejszych udarów.

Rozmiary: XS/52-54cm S/54-56cm M/56-58cm L/58-60cm XL/60-62cm

Waga: 820 g (rozmiar M)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kask Lazer Cage KC Orange rozmiar S

Kask Lazer Cage KC Orange rozmiar S