Ochraniacze na buty POC Thermal Bootie rozmiar S czarny

008353

Nowy produkt

Więcej informacji

Ochraniacze POC Thermal Bootie wykonane są z wodoodpornego, elastycznego materiału, który zapewnia ścisłe dopasowanie i utrzymuje wodę na zewnątrz. Materiał ma szczotkowane wykończenie od wewnątrz, aby poprawić izolację i komfort termiczny.
Podobnie jak w przypadku wszystkich akcesoriów rowerowych POC, ochraniacze te zostały zaprojektowane i skonstruowane w celu zwiększenia tego, co zdaniem projektantów POC jest kluczowe dla poprawy bezpieczeństwa rowerzystów na drodze: uwagi, widoczności, interakcji i ochrony. Ochraniacz posiada odblaskowe detale na zewnętrznej i tylnej części, pomagając poprawić widoczność rowerzysty w słabym świetle. Otwór na nogawkę jest elastyczny, aby zapewnić ścisłe dopasowanie i utrzymać but w bezpiecznym miejscu na czas jazdy. Na podeszwie zastosowano materiał odporny na ścieranie w celu zwiększenia trwałości.

- Ochraniacze wykonane z klejonego, nieprzemakalnego, elastycznego materiału o dopasowanym kroju, aby nie przepuszczać wody.
- Szczotkowane wykończenie od wewnątrz poprawia izolację i komfort cieplny.
- Krój zapewnia ścisłe dopasowanie, a gumka u góry zapewnia bezpieczeństwo.
- Wyposażone w odporne na ścieranie wzmocnienia wokół palców i podeszwy oraz elementy odblaskowe poprawiające widoczność

Rozmiary:
Small 36-39
Medium 39-41
Large 42-44

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ochraniacze na buty POC Thermal Bootie rozmiar S czarny

Ochraniacze na buty POC Thermal Bootie rozmiar S czarny