Lampka przednia LEZYNE LITE STVZO PRO 115 115 luxów/310 lumenów, USB czarna

007058

Nowy produkt

Więcej informacji

Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO z szerokim rozproszeniem światła i długim zasięgiem. Bardzo wydajna dioda LED zapewnia moc 310 lumenów (115 luxów) i czas pracy do 13,5 godziny. Trwała, rozpraszająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Wszechstronny pasek bezpiecznie mocuje lampkę do większości kształtów i rozmiarów kierownic.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 310 lumenów
Waga: 166g
Maksymalny czas pracy: 13,5 godziny

TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja CNC
Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lampka przednia LEZYNE LITE STVZO PRO 115 115 luxów/310 lumenów, USB czarna

Lampka przednia LEZYNE LITE STVZO PRO 115 115 luxów/310 lumenów, USB czarna