Buty Northwave Sonic 2 biały rozmiar 42

002556

Nowy produkt

Więcej informacji

Buty Northwave Sonic 2

Buty marki Northwave z nowej kolekcji. Sonic 2 posiada sztywną podeszwę NRG Air Carbon wykonaną z połączenia karbonu i włókna szklanego, co pozwala na dobre przekazywanie siły. Zostały zaprojektowane tak, aby ważyć jak najmniej, nie tracąc przy tym na jakości i wytrzymałości. Wierzch wykonany został w wielowarstwowej konstrukcji. Sznurowanie za pomocą asymetrycznych pasków zapewnia bardzo dobre trzymanie stopy i wysoki komfort, a system wentylacji AirFlow zapewni zachowanie optymalnej temperatury stóp podczas jazdy.

Parametry produktu:
Kolor: Biały
Rozmiar: 42
Przeznaczenie: Szosa
Podeszwa: NRG Air Carbon Reinforced
Wierzch: Konstrukcja wielowarstwowa + AirFlow System
Sznurowanie: Asymetryczne paski
Kompatybilność: SPD
Waga: 270g

NRG Air Carbon: NRG Air jest sztywniejsza dzięki nowej mieszance nylonu wzmocnionego włóknem szklanym i wzbogaconej karbonem. Tak jak cała kolekcja szosowych butów, podeszwa ta posiada system wentylacji AirFlow. Kompatybilne z systemem SPD.
AirFlow System: Jest to system wentylacji z dużymi otworami, które pozwalają na lepsze oddychanie stopy podczas jazdy.
Multilayer Thermowelded Construction: Nowa konstrukcja wielowarstwowa: Lekka mikrofibra połączona jest z insertami wentylacyjnymi z dużej termoprzewodzącej siateczki zachowując grubość pojedynczej warstwy. Dzięki zastosowanym technologiom otrzymaliśmy zwiększony komfort i zredukowaną wagę.
Asymetryczne paski: Paski te to kolejna innowacja w kolekcji. Centralny pasek jest przesunięty do środka tak, by dopasować but do anatomii stopy, zmniejszyć nacisk boczny, utrzymując w ten sposób maksymalną przyczepność. Paski zostały podkreślone elementami fluorescyjnymi.

Gwarancja: 24 miesiące

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty Northwave Sonic 2 biały rozmiar 42

Buty Northwave Sonic 2 biały rozmiar 42