Buty Northwave Razer 2 rozmiar 45,5 czarny

008483

Nowy produkt

Więcej informacji

Nowe buty rowerowe Razer 2 marki Northwave zaprojektowane do jazdy w terenie szczególnie dla miłośników MTB, XC i gravelów. Dedykowane kolarzom, którzy poszukują bardzo dobrze wentylowanego, dopasowanego buta, z dobrym transferem energii na napęd dla zwiększenia wydajności podczas przejażdżek i wyścigów.

Zastosowana podeszwa XC 10 o wskaźniku sztywności 10,0 wykonana jest ze sztywnych mieszanek kompozytu, która gwarantuje efektywne przeniesienie mocy. Wstawki z TPU posiadają wyjątkową odporność na ścieranie, rozmieszczone w strategicznych miejscach zapewniają maksymalną przyczepność w każdym terenie.
Razer 2 posiadają wkładka Performance Regular, która zapewnia lepsze wsparcie stopy od spodu.
Zgrzewane na gorąco wzmocnienia z TPU w obszarze palców i pięty zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi

Jednobryłowa konstrukcja cholewki unibody łączy duże i strategicznie rozmieszczone wstawki z siatki z ultracienkimi, wzmocnionymi materiałami. W rezultacie uzyskano doskonałą oddychalność w połączeniu z maksymalną stabilnością. Wzorowa wentylacja gwarantuje duży komfort również w upalne dni lata.

Asymetryczne sznurowanie rozprowadza nacisk z łuku i kieruje go idealnie wokół całej stopy.
System szybkiego sznurowania - pokrętło SLW3 z dodatkowym zapięciem na rzep umożliwiają indywidualne i precyzyjne dopasowanie cholewki do stopy w bardzo łatwy i szybki sposób, gwarantując wzorowe trzymanie stopy. Jako jedyne na rynku pozwala na stopniowe i pełne poluzowanie żyłki o 0,72mm za pomocą jednego przycisku, również podczas jazdy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty Northwave Razer 2 rozmiar 45,5 czarny

Buty Northwave Razer 2 rozmiar 45,5 czarny